pl en

Od 2008 roku pozyskujemy i rozliczamy dotacje. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie doradztwa europejskiego.

Specjalizujemy się w dotacjach na:

Innowacyjne inwestycje
Badania i rozwój (B+R)
Ochronę środowiska
Stosujemy indywidualne podejście do każdego projektu – pozwala nam to na obsługę różnorodnych przedsiębiorstw i inwestycji. Wiele spośród przygotowywanych przez nas projektów uplasowało się na pierwszym miejscu list rankingowych. Wartość dotacji pozyskanych dla naszych Klientów w okresie programowania 2007-2013 to ponad 410 mln zł. Mierzymy skuteczność pozyskania dotacji. Nasza skuteczność pozyskiwania dotacji dla innowacyjnych projektów inwestycyjnych wynosi 100%. Łączna skuteczność InvestLink w całym okresie programowania 2007-2013 wynosi 96,2%. Największa dotacja to ponad 62,5 mln zł. Dotyczyła ona projektu badawczo-rozwojowego. Realizacja projektu została zakończona, projekt został z sukcesem rozliczony.

Współpracujemy z instytutami naukowymi, kancelariami patentowymi, kancelariami prawnymi oraz jednostkami eksperckimi opiniującymi technologie.

Naszym Klientom oferujemy współpracę w oparciu o model „successfee”, czyli premię za sukces. Pozyskujemy i rozliczamy dotacje już od 500 tys. zł.

Powodem do dumy i potwierdzeniem jakości usług jest dla nas fakt, że Klienci wracają do InvestLink z nowymi pomysłami na inwestycje.


Przykładowe projekty

Ze wsparcia doradczego oferowanego przez InvestLink z sukcesem skorzystało dotychczas wielu przedsiębiorców, dla których pozyskaliśmy łącznie ponad 410 mln zł bezzwrotnych dotacji. Zaufali nam m.in.: Famet SA, Wojas SA, TM Technologie Sp. z o.o., Kwarcsystem Sp. z o.o., Eko Hybres Sp. z o.o., Wessling Polska Sp. z o.o.